Lieve vriend gezocht Ik ben opzoek naar een nette fatsoenlijke man.
Iemand die niet alleen voor een ding bij een vrouw is, maar er echt voor elkaar wilt zijn.
Lief en leed delen, leuke en de minder leuke dingen delen.
Neuken met rijpe dame MylaLova van 38 uit Buitenkaag, Noord-Holland
petertjetra (39)
★★★★★
Seks op meerdere manieren? Ben jij die man waar ik het wilde avontuur mee ga krijgen?
Ik hou niet van al die standaard standjes in een bed, ik wil meer, en hoop dat jij mij dat kan bieden, of zou je wel willen en durf je niet dan neem ik je wel mee, laten we het geil hebben, genieten van alles samen!
Getrouwde vrouw is klaar om heftige tijd te hebben Waarom neukt mijn eigen vent me niet meer zul je nu wel denken? Nou dat weet ik zelf niet eens... Hij houdt meer van slapen.. Nou ja ga je gang dan maar. Dan ga ik wel ergens anders op zoek naar pittige SEX! En ja daar ben ik dan. Helemaal ready om een heftige tijd te hebben met een lekker ding!
Seks hoort er nou eenmaal bij. Dol op een drankje en op ontoegankelijke mannen, weet niet wat het is, maar ik val altijd op mannen die in een relatie zitten. Het maakt mij niet uit, heb zelf ook een relatie maar de seks ontbreekt en om nu al op 30 jarige leeftijd niet meer aan seks te doen dat kan echt niet!
Ik wil een man ontmoeten die open van geest is
een man die open van geest is. openstaat ??voor een vriendschap met voordelen of een relatie, en je moet natuurlijk een aardige vent zijn die weet wanneer je serieus moet worden en wanneer je gek moet zijn,
Ik zoek een sexmaatje Eerst durfde ik niet, maar nu heb ik al mijn schroom opzij gezet en toch hier een profieltje neergepend. En ja, jij die dit nu leest zal wellicht ook zoekende zijn naar sex? Ik hoop dat jij mijn sexmaatje wil worden en het zeker niet bij een keertje wil houden.
Ik zou wel eens dubbel genomen willen worden, enig idee hoe? Je zoekt een seksrelatie waar je helemaal los kan gaan. Niet de standaard seks, maar bijna tegen het perverse aan. Doggy, fisten, trios, anaal, veel standjes you name it. Je houdt van experimentjes doen en vind het echt geil om een kutje of kontje te likken.