Dit is niet eng, het is leuk.. ik mag helemaal niets en ze vertrouwen me allemaal niet en een vriendin van mij zei zelfs dat ik dit niet moest doen wat dit is zo eng. Hihihihihi moet je lekker tegen mij zeggen.
Drukke zelfstandige vrouw zoekt persoonlijke gigolo. Als ik een gaatje heb in mijn agenda wat ik graag wil opvullen, dan geef ik je een belletje. Je diensten zijn exclusief voor mij alleen, daar wil ik wel van kunnen uit gaan dat je dan niet ook nog met andere vrouwen aanpapt en met hun tussen de lakens duikt.
Rust! dat is wat ik wil.. Stress, stress en nog eens stress. Mijn relatie is pas geëindigd, net een nieuw huisje aangeboden gekregen, gezeik van me ouders en onzekerheid over het kunnen behouden van me baan. Ik wil even geen drama aan mijn hoofd maar ik wil alleen even lekker kunnen genieten en plezier hebben met iemand die ik niet ken. Daar kan ik lekker mezelf bij zijn.
Kom jij mij goed wild maken? Gewoon lekker stout zijn en precies weten hoe je mij lekker wild krijg. Ik hou van extreem, hard en ruig en word het liefst op het laatst hard in mijn kont geneukt.
Verder hoop ik dat je van een goede blowjob houd want ik ben heel goed met mijn mond, en hij kan diep in mijn mond. Vind je dat lekker?
Lekker ongedwongen sfeer! Zou eigenlijk eerst op een date willen zonder dat HET MOET. Wil niet zeggen dat ik niet met je naar bed wil maar ik wil niet verplicht zijn, het moet gewoon lekker ongedwongen gaan. Als het zo gaat, ga ik helemaal los ook;-)
Ben jij de bad boy die ik zoek? Je bent het tegenovergestelde van mannen waarmee ik opgegroeid ben. Je bent een echte bad boy! Zo'n type die mij alle 4 de hoeken van de kamer laat zien wanneer we neuken en die mijn gleufje hard weet te bewerken met zijn pik