Ik hou van pikken Ik hou van alles aan een pik, hoe het in mijn hand voelt voor ik hem in mijn mond stop, hoe hij proeft voor hij in mijn kutje glijd en mij hard begint te neuken en O hoe het VOELT!
Vrijen met eenzame dame Sweethorse van 39 uit Lelystad, Flevoland
MariExe (31)
★★★★★
Graag zou ik wat moois op willen bouwen met een mooie man! Ik hoop dat je single bent en samen met mij iets wil opbouwen, hoe dan ook is dat het voornaamste. Waar we ook uitkomen het moet wel op de juiste manier vind ik.
Back to my twenties waarin alles zo vrij en zorgeloos was. Back to my twenties :) Wil jij me daar bij helpen? Gewoon onbezonnen en onbezorgd genieten van en met elkaar. Geen gedoe of rationeel denken, reageren vanuit je onderbuik gevoel want dat is nooit fout ;) Geen zorgen maken over wat andere mensen van je denken, ze kunnen maar beter over je praten dan van je eten. En volgende maand of zo, doen we weer netjes en beschaafd.
Een geile, knappe man. Hou jij van een beetje kinky, een vrouw met een lekker lijf, die er zeker wel wat voor wilt doen om het een man zo fijn mogelijk te maken. Ik ben een ster in het verwennen van mannen, en hou er dan ook van als mannen zich helemaal aan mij over willen geven.
Goede neukdate? Niet ineens stoppen als ik ga kreunen of ga squirten. Dat is het moment waarop je juist door moet gaan en je pik lekker nog dieper en harder in mij moet stoten. Sommigen snappen dit blijkbaar dus niet. Word dit dan wel de goede neukdate?
Wij samen, en heel veel geiligheid : ) Ik wil een man voor de seks, en als dat goed is kunnen we altijd nog verder kijken. Ik zoek een sexy man die mij heerlijk kan verwennen, een man met alles in huis wat elke vrouw zoekt in een man, ik wil in alle gaatjes genomen worden, en zal mij heerlijk voor je aankleden.
Geil en stijf?
Allereerst wil ik natuurlijk dat jij super geil en super stijf bent, maar dat lijkt mij wel duidelijk he haha. Verder wil ik dat jij in staat bent om mij lekker lang en intens te laten genieten en heerlijk goed te laten klaarkomen.