Gratis Aanmelden

Daten met wulpse dame

TrioHelena (44)

Ik wil een trio! Ik kom hier mijn fantasie verwezenlijken, ik wil een trio doen met 2 mannen of een man en vrouw. Ik heb het altijd wel gewild, maar vanwege mijn huwelijk ben ik er nog nooit aan toe gekomen! Wie maakt het werkelijkheid voor mij?

Maak contact met haar
  1. Naam: TrioHelena
  2. Leeftijd: 44 Jaar
  3. Woonplaats: Witteveen
  4. Provincie: Drenthe
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-179 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Gekleurd
  11. Vervoer: Geen
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Nee
Daten met wulpse dame TrioHelena van 44 uit Witteveen, Drenthe
PetraBlack (36)
★★★★★
Ik ben geil en heb zin in jou, jij ook? Een lekkere dikke paal hebben waarmee je mij diep en hard kan neuken, lekker kunnen vingeren en een goede likbeurt geven zodat ik daarna jou lekker kan afsabbelen, je ballen kan verwennen en lekker op je kan gaan zitten en je berijden zoals je nog nooit hebt gehad want ik ben super geil, jij ook?
Naaien met lekkere dame
Natasxxx107 (44)
★★★★★
Wij gaan een geile toekomst tegemoet! Jij bent bekend in de wereld van de parenclubs en seks feesten, partner ruil en trio's of je wilt je in deze wereld gaan begeven maar hebt daar nog niemand voor, die vrouw zoek je hier(neem mij neem mij!!!) want dit is helemaal jou wereld!
Afspraakje met wulpse dame
doubletrouble84 (33)
★★★★☆
Wil je er 2?? kuuuuuutttt!!! we hebben ons als vrouw aangemeld.....nou ok lekker belangrijk. We zeggen het hier wel. Ok ff uitleggen. We zijn GEEN stel wel al heeeeel lang vriendinnetjes van elkaar. Ik ben die donkere en mn allerliefste vriendinnetje is die blonde. Zij is overtuigd lesbie, ik neig meer naar mannen, maar eerlijk gezegd klooien we ook wel eens met elkaar;-) Anyway, zij heeft het nog nooit met een man gedaan en wil het gewoon eens een keer gedaan hebben. Niet dat ze dan gelijk hetero wordt hahaha...geloof mij. Maar ze durft het dus niet alleen en hey....wie ben ik dan om mijn mattie niet te helpen? Vind het zelf eigenlijk ook wel spannend!! FF serieus, wel een beetje met stijl, discretie en natuurlijk lekkere fris verzorgd!! Nou stuur ons gerust een mailtje als je denkt dat jij wel wat voor ons bent en anders benaderen wij je wel;-) !!! XXXX
Naaien met rijpe dame
Milfria (45)
★★★★★
Mijn man wordt geil als hij mag toekijken. Niet echt helemaal voor mij alleen maar wel voor mijn man. Hij wordt er onwijs geil van als hij ziet hoe ik geneukt wordt door andere mannen. In het meervoud inderdaad. Daarom geen 6 of zo maar laat ons beginnen met 3? Er zijn toch 3 openingen die gevuld kunnen worden dus waarom niet alle 3 tegelijk? Mijn man kijkt alleen toe, naderhand is hij zo geil geworden dat ik van hem nog een lekkere beurt krijg als afsluiter.
Sex met geile gilf
Jamaya (29)
★★★★☆
Kan jij 2 geile meiden aan? 2 geile meiden. Met 2 geile natte kutjes. Ben jij een geile man, en kan jij wel 2 meiden aan? Zullen we dan samen lol gaan maken?
Vrijen met wulpse dame
extremetante (46)
★★★★★
Graag een extra mannelijk speeltje erbij mijn man en ik doen al jaren aan sm en bondage. met zn tweeen is wel leuk, maar we willen het toch spannender maken door een extra speler erbij te hebben. bij voorkeur een heer, maar een dame mag ook. je moet denken aan soft sm, bondage, teasing etc. daarnaast zijn we ook erg geinteresseerd in jouw fantasieen Van de enthousiasteling horen we graag!
Dating met rijpe gilf
Ludmilla
★★★★★★★★★☆
My name is Ludmilla and I need help for translation to Dutch for important documents. I cannot pay with money. I have no money. I pay with body. I have big breasts.
Vertaling (Klus van 2 uur)
Annerieke
★★★★★★★★★☆
Ik mag mijn arm enkele maanden lang niet bewegen als gevolg van een operatie. Ik heb daarom moeite met strijken. Ik zoek iemand die me gratis kan helpen of in ruil voor wat seks..
Strijken (Klus van 1 uur)
Sylke
★★★★★★★★★★
Ik zoek een loodgieter die in een lege WC ruimte een toilet kan installeren. Ik heb geen geld voor de werkzaamheden, maar ik heb wel een lichaam waar je je mee mag vermaken.
Toilet installeren (Klus van 4 uur)
Diewertje
★★★★★★★★★★
De complete goot rondom mijn huis zit vol en moet dringend schoongemaakt worden. Maar ik dat zelf niet, want ik heb hoogtevrees. Ik heb geen vrees voor een heerlijke beloning!
Goot schoonmaken (Klus van 3 uur)
© 2025 Mature Sexdates